Właśnie oglądam film "Skrajności" (1986) ,który według Filmwebu oglądałem siedem lat temu i nawet oceniłem wysoko sęk w tym że w ogóle nie pamiętam ani jednej sceny z tego filmu. Czy wam się też coś takiego zdarzyło?
_
Tak się zastanawiam Czy to Filmweb dorzucił mi film, czy to mnie już dopadła jakaś demencja, chociaż ani nie jestem w wieku zagrożenia, film oceniony na siedem gwiazdek, siedem lat to też niedługi okres czasu jak na pamięć filmową, oglądanie pod wpływem też odpada. Co może być?

jaczylion0

Czasem są jakieś lagi na stronie i mimo że ocenisz jakiś film to nie zapisuje. Odśwież po prostu po ocenieniu i sprawdź czy zapisało gwiazdki.

wiesiekpuchacki

Ale jemu chodzi o całkiem inną sytuację, a mianowicie o to, że ma zapisaną ocenę, a nie pamięta filmu, a nie o to, że ocenił i nie jest zapisana.

misery76

Ahh... To przepraszam...

jaczylion0

Tak, mi się tak zdarza. Są filmy, które po jednokrotnym obejrzeniu pamięta się przez całe życie i są też takie, które w ogóle nie zapisują się w mojej pamięci. Widzę ocenę, a nie pamiętam, że oglądałam.

misery76

Zawsze tak miałem, gdy zaczynałem oglądać film który już widziałem to pojawiały mi się w głowie sceny lub zarys fabuły a w tym przypadku zupełnie nic. Po obejrzeniu filmu oceniłbym go podobnie więc albo skończyła mi się wolna pamięć i jest nadpisywana albo pamięć zaczyna mi nawalać. Dzięki za odpowiedź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones